S-LİNK SL-U70 7,1 CHANNEL USB SES SOUND

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  S-Link SL-U70 7.1 USB Ses Kartı


  Çalıştırma Yöntemi

  Ürünü çalıştırmak çok kolaydır. Öncesinde kurulum yapmanıza gerek yoktur. Hiçbir şekilde yazılım, güncelleme, vb. indirmenize de ihtiyaç kalmaz. Sadece ürünü bilgisayarınıza takın ve çalıştırmaya başlayın.


  Muhteşem Ses

  Oynadığınız oyundan, dinlediğiniz müzikten veya izlediğiniz filmden harika bir ses duymak istiyorsanız S- Link imzalı ses kartlarını deneyiniz. Ses açma, kapama, arttırma, azaltma gibi birçok fonksiyonu mevcuttur.


  USB Bağlantı İmkanı

  Ses kartı USB formatında cihazınıza bağlanabilir. Cihazınızdan çıkan sesi, uygulama seslerini, vs. arttırmak için ideal bir araçtır. Fiyatıyla, işleviyle kendinden oldukça bahsettirmeyi başarmıştır.  Giriş Yöntemi

  Ses kartının giriş jakı mevcuttur. Bu jakı cihazın mikrofon kısmına sokmanız yeterli. Konuştuğunuz lafın duyulması için kartı mikrofon bölmesine sokun. Hem konuştuğunuzun net anlaşılması hem yüksek kalitede ses duyabilmek için mükemmel bir araçtır.


  Uzun Dönem Kullanma

  Üründen uzun yıllar verim alabileceksiniz. Kısa sürede bozulmaz, etkisini kaybetmez. Uzun vadede kullanılmak üzere dizayn edilmiş, eşsiz bir üründür. Mutlaka kullanılmalıdır. Özellikle cihazından yeterli ses alamayanlar bu ses kartından istifade etmelidirler.


  Ürünün Dizaynı

  S-Link imzası taşıyan muhteşem bir eserdir. Rengiyle, görüntüsüyle, tasarımıyla ve multifonksiyonel olmasıyla dikkat çeken bir üründür. Ses kartları arasında önemli bir yeri vardır. Ses düzeyini kolay bir şekilde arttırıp azaltma imkanınız olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.