PANASONIC KX-TG8051 BEYAZ TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX-TG8051 Dect Telefon Beyaz


  Yüksek Batarya Hacmi

  Uzun süreli telefon görüşmelerini karşılaması için tasarlanmış geniş bataryası sayesinde şarjını hemen bitirmeyerek yüksek verimlilikle kullanır. 13 saat konuşma süresi sunarak kesintisiz bir deneyim yaşatırken, 250 saat bekleme süresi sunması sayesinde şarjı hemen bitmeyerek uzun süreli kullanıma gerek duyulan ortamlarda da işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirir.


  Büyük Ekrana Boyutu

  Telefonun işlevlerini daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilmek için ön yüzeyinde büyük bir ekrana sahiptir. 1,4 inç LCD temelli ekranı sayesinde telefonun fonksiyonlarına rahat bir şekilde ulaşılarak kolay bir kullanım sağlarken, gelen aramalar ve giden aramalar hakkında detaylı bilgi sunar.


  Fonksiyonlu Tuşlar

  Ön tarafına tamamen ergonomik bir kullanım için dizayn edilmiş çok fonksiyonlu tuşları sayesinde telefonun tüm özelliklerine rahat bir şekilde erişilerek kullanılmasını sağlar. Tuş takımlarının alt kısımları kaliteli malzemeden oluşması sayesinde tuşların düşmesi veya hasar alması zorlaşır.  Ergonomik Tasarım

  Panasonic Dect Telefon uygun tasarımsal ölçüleri sayesinde ev ortamında dikkat çekmeyecek şekilde durarak pratik bir kullanım sağlar. Ele kolay oturulması için özel olarak dizayn edilmiş yan taraflarınla tutuş kolaylığını gerçekleştirir.


  Geniş Hafıza

  İçerisinde barındırdığı hafızaya 50 kişi alma kapasitesine sahiptir. Bu yüksek kapasite sayesinde geniş hafızasına önemli kişileri ekleyerek telefon numarasını girmeden aranmasını sağlar.


  Çağrı Engelleme

  İstenmeyen numaralardan gelen çağrıları engelleyerek kullanışlı kullanım oluşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.