PANASONIC KX-TG1612 SİYAH TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX-TG1612 Çift Ahizeli Dect Telefon Siyah


  Aydınlatmalı LCD Ekranın Mükemmel Kullanımı

  Dect telefonda bulunan tek satırlı LCD ekran sayesinde kullanıcılar tarih, saat veya şarj bildirimlerini rahat bir şekilde gözlemleyebilir. Tüm kullanıcı tipleri bu sayede ergonomik bir kullanım yaşayabilir.


  Kolay Temizlenebilen Parmak İzi Bırakmayan Dış Yüzey

  Dect telefonun kolay temizlenen ve parmak izi yapmayan dış yüzeyi ayrıca darbelere ve çizilmelere karşı cihazı korumaktadır. Bu sayede kullanıcılar Dect telefonlarını uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilir.


  Geçmiş Aramaları Gösteren Ekran Paneli

  Dect telefonda bulunan LCD panel üzerinden kullanıcılar son 50 aramaya kadar arayan numaraları gözlemleyebilir. Ayrıca çağrı paylaşımı yapılarak yönlendirme sağlanabilir ve sıra dışı bir deneyim yaşanabilir.  Çağrı Geldiğinde Kolay Açma Kapama Fonksiyonu

  Dect telefona çağrı geldiği anda herhangi bir tuşa basarak görüşmeyi başlatmak oldukça kolay olmaktadır. Tüm kullanıcı tipleri bu sayede Dect telefonları ile görüşmelerini dilediği gibi açıp kapatabilir.


  Sınıfının En İyi Bekleme ve Konuşma Süresi

  Dect telefonun 17 saate yakın konuşma süresi uzun süreli konuşmalarda bile sorunsuz bir iletişim sunarak 150 saate yakın bekleme süresi ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır.


  Duvara Monte Edilen Yapısı ile Tuş Kilidi Kullanımı

  Kullanıcılar dilerse Dect telefonlarını duvara monte ederek yer tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca Dect telefonda bulunan tuş kilidi sayesinde telefon kullanılmadığı zamanlarda kilitlenebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.