PANASONIC KX-TG2511 SİYAH TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon Siyah


  Uzun Süreli Kesintisiz Kullanım

  170 saate kadar bekleme süresi ve 18 saate kadar konuşma süresi sayesinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon ile pil ömrünü düşünmeden uzun süreli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sohbetinizin yarıda bölünmesi konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.


  Hassas ve Kullanışlı

  Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon normal sistemlere göre 80 kat daha hassas yapısı sayesinde daha az teknik sorun veya kesinti yaşamanızı sağlar. Ev dışında; bahçe, garaj gibi uzak yerlerde bile kusursuz ve kesintisiz bir şekilde konuşma yapabilirsiniz.


  LCD Ekran ve Fon Işığı

  LCD ekranı sayesinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon kolay bir kullanım sağlar. Gelen aramaları, saati vb. bu ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca amber renkli fon ışığı sayesinde karanlıkta bile arayan kişinin numarasını görebilirsiniz.  Hoparlör ile Eller Serbest

  Eliniz kirli veya dolu olduğunda, başka bir işiniz olduğunda, tuşlara basmanız gerektiğinde veya not almanız gerektiğinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefonun hoparlörünü kullanabilirsiniz. Bu sayede kolay bir kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.


  Hızlı ve Kolay Numara Erişimi

  50 kişilik dahili belleği bulunan Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon hızlı bir arama yapabilmeniz için sık görüştüğünüz kişileri kaydedebilmenizi sağlar. Aynı zamanda rehberde kayıtlı olan kişiler sizi aradığında da LED ekranda görebilirsiniz.


  Tuş Kilidi

  Tuş kilidi bulunan Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon hatalı arama gibi sorunlar yaşamamanızı sağlar. Aynı zamanda çocuklarınızın telefonunuza erişip karıştırmasına da engel olmuş olur. Bu sayede rehberinizdeki kişileri ve ayarlarınızı koruyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.