PROLİNK PR-SP04 4 LÜ AKIM KORUMALI GRUP PRİZ 1.5MT

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Prolink PR-SP04 4'lü Beyaz Akım Korumalı Priz


  Çocuklar Güvende

  Evlerde çocukların olduğu zamanlarda da akım korumalı prizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 4’lü olacak şekilde üretilmiştir. Cihazlarınızı çoklu şekilde takıp şarj olmasını sağlayabilirsiniz.


  Dengeli Akım

  Her kısma eşit seviyelerde akımın iletilmesine yardımcı olur. Aynı anda dört farklı türde elektronik cihazların şarj olmasını sağladığınızda dört cihaza da aynı şekilde eşit akımların gitmesine yardımcı olur.


  4’lü Fırsat

  4’lü üretilmiş olmasından dolayı zamandan da tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Aynı anda 4 tane cihazı birden bağlayıp şarj olmasına yardımcı olabilirsiniz.  Düzeni Sever

  Düzenli bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. Çocuklu evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Emniyet sistemi ile elektrik çarpmalarına karşı önlemler alır.


  Her Ortamda Kullanın

  İster evde ister de ofislerde rahatlıkla tüm cihazların şarj olmasına yardımcı olabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapıda olmasından dolayı dış darbelerden asla etkilenmez. Bu yüzden uzun seneler boyunca ürünü gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür.


  İşleriniz Hızlanır

  İşlerinizin hemen halledilmesine yardımcı olur. Çünkü elektronik cihazların kısa süre içinde şarj edilmesini sağlar ve bu sayede işleriniz için fazladan zaman kaybetmemiş olursunuz. 4’lü sistem ile üretildiği için sorun yaşamadan 4 yere de farklı cihazları takıp şarj edebilme şansınız vardır. Her cihaza akımın eşit seviyelerde ulaşmasına yardımcı olur. Çocuklu ailelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği ürünlerden birisidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.