LOGİTECH K380 BLUETOOTH KLAVYE (920-007586)

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Logitech K380 Bluetooth Klavye Multi Keyboard

   


  İstediğiniz Her Yerde Kullanım

  Masa üzerinde yazmanın rahatlığını dilediğiniz her yerde yaşayabileceğinizi biliyor musunuz? Akıllı telefon ve tabletiniz için de bu rahatlığı yaşamanızın vakti geldi! Logitech K380 ile hem de istediğiniz hemen her yerde!


  Bluetooth ile Bağlantı

  Klavye bağlamak için artık uzun ve hareketi kısıtlayan kablolara ihtiyacınız yok! Çünkü klavye kablo gerekmeden bağlanır ve kablo problemine noktayı koyar. Üstelik bağlantı için sadece bir iki saniye yeterlidir.


  Kompakt Tasarıma Sahip

  Logitech K380 Bluetooth Klavye Multi Keyboard tasarımı ile rahatlıkla taşınabilir. Yanınızda olduğunu bile fark etmezsiniz çünkü son derece hafiftir ve ince bir yapısı vardır. Dilediğiniz yere dilediğiniz cihazla eşleştirmek için klavyeyi kullanabilirsiniz. Üstelik aynı anda üç cihaza kadar bağlantı yapma imkanınız da bulunuyor.


   


  Otomatik Tuş Eşleme Özelliği

  Alıştığınız düzeni bir kenara bırakmanıza gerek yok. Multi device keyboard, cihazınızı tanır ve en sık kullandığınız kısayolları otomatik olarak eşleyerek rahat çalışmanızı sağlar. Evrensel klavyedir. Apple ve Windows ile uyumludur.


  Şık Tasarım

  Klavyenin işlevsel özelliklerine bayıldığınız kadar görsel özelliklerine de bayılacaksınız. Şık tasarımı ile bulunduğu her yere yakışan tasarımı beğeni toplar.


  Yumuşak bir Hisse Sahip

  Klavye yumuşak hissi ile yazım deneyimini daha konforlu hale getirir. Onunla yazı yazmak kolay ve eğlencelidir. Üzerindeki baskılar son derece sağlam olduğundan uzun süre kullanımdan sonra bile yine de orada hala ilk gün olduğu gibi kalır. Solma ve çıkma gibi durumlar asla söz konusu olmaz. Bir klavyeden beklediğiniz bütün özellikler onda mevcut!

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.