LOGİTECH MK220 KABLOSUZ KLAVYE MOUSE SET

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Logitech MK220 920-003163 Kablosuz Q Klavye Mouse Set

   


  Yenilikçi Yapı

  Daima mükemmel bir deneyim sunmak adına geliştirilen bilgisayar donanımı klavye ve Mouse seti size ayrıcalık yaratacak ve tüm işlemlerinizde yenilikçi yapısına ortaya koyarak kaliteden asla ödün vermeden çalışmasına fırsat sağlayacaktır.


  Standartların Ötesinde

  Aradığınız mükemmel yapıyı son derece hassas ve disiplinli bir çalışma mekanizması ile sağlayan teknolojisi sayesinde sizde aradığınız hizmetten en ayrıcalıklı şekilde yararlanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.


  Ayrıcalık Sunar

  Yazı işlerinizde daima kusursuz bir deneyim sunan üstün özellikleri sayesinde sizde ergonomik bir konfor yaratabilir ve en yoğun iş temponuzda bile harikalar yaratan benzersiz yeteneklere zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.


   


  Performansı Artırır

  Üstün sistem özellikleri sayesinde daima kullanıcı dostu arabirim özelliklerini mükemmel bir şekilde deneyimlemeniz içim ortaya koyan teknolojisi sizi asla yarı yolda bırakmaz. Klavye ve Mouse seti ile daima en harika işlere imza atabilirsiniz.


  Kusursuz Kullanım

  Geliştirilmiş yapısı ile hassas bir optik teknolojisine sahip set ürünü kusursuz bir kullanım yaratmak adına size daima en ayrıcalıklı hizmeti sağlar. Benzersiz bir kullanım gerçekleştirerek sizde daima profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz.


  Ergonomik Deneyim

  Yenilikçi yapısı daima size en kaliteli performansı yaratmak adına kablosuz özellik ile geliştirilmiştir. USB alıcısını bilgisayar veya TV’ye bağladığınız an hemen kullanıma geçebilir ve ergonomik bir kullanımın sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.