PANASONIC KX-TG1611 SİYAH-GRİ TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX – TG1611 Dect Telefon Siyah


  Saat ve Alarm İmkanı

  Panasonic KX – TG1611 Dect Telefon sayesinde alarm kurabilirsiniz. Aynı zamanda saati de telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Bu sayede sabahları uyanmak ve işe geç kalmak konusunda sıkıntı çekmezsiniz.


  Geniş Kapasiteli Rehber

  Panasonic KX – TG1611 Dect Telefonun 50 kişilik rehber kapasitesi bulunur. Bu sayede sık aradığınız kişileri telefonunuza kaydedebilirsiniz ve sizi arayan numaraları tanıyabilirsiniz.


  Uzun Süreli Konuşma

  17 saate kadar kesintisiz konuşma imkanı veren Panasonic KX – TG1611 Dect Telefon aynı zamanda 150 saate kadar bekleme süresine sahiptir. Bu sayede uzun süren konuşmalarınızda telefonunuzun kapanma endişesi olmadan rahatça kullanabilirsiniz.  LCD Ekran

  Tek satırlık arka aydınlatmalı LCD ekranı bulunan Panasonic KX – TG1611 Dect Telefon ile daha kolay bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu ekranı her türlü ışıkta rahatça görebilirsiniz ve ekran sayesinde gelen numaraları görme, saati kontrol etme gibi olanaklara sahip olursunuz.


  Duvarda veya Masada Kullanım

  Panasonic KX – TG1611 Dect Telefonu kolay monte edilebilir yapısı sayesinde ister evinizin duvarında isterseniz direkt masada kullanabilirsiniz. Bu sayede hem alan tasarrufu yapabilir hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.


  Temiz Kullanım

  Ahizede parmak izi bırakmayan yüzeyi sayesinde Panasonic KX – TG1611 Dect Telefon sürekli temiz ve pürüzsüz görünür. Bu sayede daha temiz bir kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda gelen çağrıyı herhangi bir tuşla cevaplama imkanı da pratik bir kullanım sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.