PANASONIC KX-TG2511 BEYAZ TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon Beyaz


  Uzun Süreli Konuşma Keyfi

  18 saate kadar kesintisizkonuşma imkanı veren Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon aynı zamanda 170 saate kadar bekleme süresine sahiptir. Bu sayede telefon görüşmeleriniz esnasında pil ömrünü düşünmenize gerek kalmaz.


  Eller Serbest Teknolojisi

  Telefon görüşmesi yaparken not almanız gerektiğinde, tuşlama yapmak istediğinizde, eliniz pis veya dolu olduğunda eller serbest teknolojisi sayesinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefonu hoparlöre alabilirsiniz ve daha rahat görüşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayede başka işleriniz varken de telefonda konuşabilirsiniz.


  Kullanışlı Ekran

  Işıklı ekranı sayesinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefondaki kontrollerinizi ece gündüz rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gece arayan olduğu zaman ekranı rahatça görebilir ve numarayı okuyabilirsiniz.  Dahili Bellek Avantajı

  50 kişilik rehber kapasitesi bulunan Panasonic KX - TG2511 Dect Telefon ile en sık görüştüğünüz kişileri rehberinize kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda en son görüştüğünüz 10 kişiyi de son aramalar kısmında sizin için saklar. Bu sayede aramalarınızı daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.


  Tuş Kilitli Kullanım

  Panasonic KX - TG2511 Dect Telefonun tuş kilidi sayesinde telefonunuza herkesin erişmesini engellemiş olursunuz. Özellikle küçük çocuklar telefonunuza erişerek bilgilerinizi silemez veya yabancı numaraları arayamaz.


  Kişisel Hatırlatıcı İmkanı

  Sabah erken saatte uyanmanız gerektiğinde veya önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde Panasonic KX - TG2511 Dect Telefonun alarm özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede sadece iletişim kurma ihtiyacınızı değil pek çok ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.