PANASONIC KX-TG6811 SİYAH TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon Siyah - Gümüş


  Kalabalık Rehber Kapasitesi

  120 kişilik rehber kapasitesi bulunan Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon sayesinde oldukça fazla sayıda kişiyi telefon rehberinize kaydedebilir ve kolay bir şekilde arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede günlük görüşmeleriniz daha hızlı hale gelir.


  Clear Sound Teknolojisi

  Üstün ses netliği sağlayan Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon Clear Sound teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda dış ortamın sesini azaltma özelliği sayesinde görüşmelerinizi daha net bir şekilde yapabilirsiniz.


  Kesintisiz Konuşma

  10 saate kadar kesintisiz konuşma olanağı veren Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon aynı zamanda 150 saat bekleme süresine sahiptir. Bu sayede uzun süreli konuşmalarınız için pil ömrünü düşünmeden görüşme yapabilirsiniz.


  Hoparlör ile Eller Serbest

  Başka bir işiniz olduğunda, elleriniz dolu veya kirli olduğunda, not almanız gerektiğinde veya tuşlama yapacağınız zaman Panasonic KX - TG6811 Dect Telefonun hoparlör özelliğini kullanarak daha rahat konuşma yapabilirsiniz.


  Alarm Kurma İşlevi

  Hatırlatmalara ihtiyacınız olduğu zaman Panasonic KX - TG6811 Dect Telefonun alarm kurma özelliğini kullanabilirsiniz. Yalnızca iletişim kurma ihtiyacınızı gidermekle kalmayan Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon sayesinde sabahları uyanmakta da zorluk çekmezsiniz.


  Kablosuz Tasarım ile Uzakta Bile Görüşme

  Kablo yığını olmadan Panasonic KX - TG6811 Dect Telefon ile rahat bir şekilde konuşma yapabilirsiniz. Aynı zamanda 50 metrelik çekim mesafesi sayesinde evinizin istediğiniz yerinde telefonla görüşebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.