PANASONIC KX-TG8051 SİYAH TELSİZ TELEFON

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Panasonic KX-TG8051 Dect Telefon Siyah


  Gelişmiş Pil Ömrü

  Özel olarak uzun kullanımı sağlamak için yeni teknoloji batarya ile donatılmış Panasonic Dect Telefon geliştirilmiş pil ömrü sayesinde uzun kullanım olanağı sağlar. 13 saat konuşma süresi sunarak uzun süreli telefon görüşmelerini gerçekleştirirken, 250 saate kadar şarjsız bekleme süresi sayesinde telefon yuvasından ayrı kalsa bile şarj tüketimini minimum seviyede seyreder.


  Oval Tasarım

  Tutuş kolaylığı sağlaması için ve estetik açıdan hoş bir görüntüye sahip olması sayesinde tasarımsal açıdan yenilikler oluşturur. Yukarıda doğru uzanan dik yapısı sayesinde kulağa kolay bir şekilde ulaşarak konuşma esnasında elin yorulmasını önlenir.


  Geniş Hafıza Alanı

  Aranan numarası kendi bünyesinde saklayarak çağrı hafızası oluşturabilecek büyüklükte belleğe sahiptir. 50 kişilik çağrı hafızası sayesinde kullanım süresini daha pratik bir konuma getirerek kolaylık sağlar.  Geniş Rehber Alanı

  Özel olarak geliştirilmiş arttırılmış rehber hafızası sayesinde çok sayıda numarayı kendi içerisinde tutarak acil durumlarda aramak için veya tanınan numaralın sürekli tuşlanmasına engel olmak için 200 kişilik rehbere sahiptir. Bu rehber sayesinde önemli kişilerin numaraları ve adları telefonda kayıt altına alınır.


  Ekran Boyutu

  Rehbere daha rahat bir şekilde ulaşılması için, arayan kişinin ayrıntılarını net bir şekilde görmek için özel olarak tasarlanmış ekranı sayesinde erişim rahatlığı saplar.


  Çağrı Engelleme

  İstenmeyen numaraları otomatik olarak engellemesiyle güvenli bir kullanım sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.