PHILIPS 223V5LHSB2/00 21,5 İNÇ MODEL SİYAH LCD LED MONİTÖR

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Philips 21.5" 223V5LHSB2/00 5 ms 75 Hz Hdmi/vga Vesa Siyah Monitör


  Yüksek Görüntüleme Kalitesi

  Philips 21.5" 223V5LHSB2/00 5 ms 75 Hz Hdmi/vga Vesa Siyah Monitör sahip olduğu güncel teknolojik donanımları sayesinde her alanda kullanıcılarına büyük olanaklar sağlamaktadır. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde sizlere oldukça başarılı bir görüntü aktarımı sağlayan ürün, her anlamda sizlerin izleme keyfini tam 3 katına çıkaracak bir netliğe sahiptir. Bu özelliği sayesnde sahnelerde en fazla detayı görme olanağına sahip olursunuz

  Canlı Renk Olanağı

  Milyonlarca farklı renk kapasitesi sayesinde her sahnede yer alan kareler için en doğru renkleri seçerek sizlere ulaştırmaktadır. Bu özelliği ile izleme kalitesini arttıracak sizlere sahnenin içindeymiş hissi yaratır.


  Oyuncular İçin Mükemmel Netlik

  Sahip olduğu yüksek çözünürlük oranı sayesinde oyuncular için son derece ideal olan bu ürün, aktarmış olduğu yüksek net sahnelerle her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olmanıza destek olur.

  Hızlı Tepkime Süresi

  Sıradan monitörlere kıyasla daha yüksek tepkime süresine sahip olarak sizlere parçalanmış görüntü yerine en hızlı sahnelerde bile kusursuz bir görüntü aktarımı sunar.


  Uyumlu Tasarım

  Donanımlarınızla tam anlamıyla uyumlu bir performans sergiler.


  Düşük Enerji Kullanımı

  Philips 21.5" 223V5LHSB2/00 5 ms 75 Hz Hdmi/vga Vesa Siyah Monitör, alanının en tasarruflu ürünlerinden birisidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.