TTEC 2KMM11TZ YEŞİL MİKRAFONLU KULAK İÇİ KULAKLIK

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Detayları

  Ttec 2KMM11TZ Rio Kumandalı ve Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık


  Kumanda Yönetimi

  Bütün akıllı telefonlar ve akıllı cihazlar ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Kumandalı çalışma sistemi sayesinde müziklerinizin ses tonunu ve seviyesini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.


  Kontrolü Sevenlere Özel

  Müziklerinizin ses kontrolünü en iyi şekilde yapabilmenize yardımcı olur. Dilediğiniz şekilde müziklerinizin sesini yükseltip azaltabilirsiniz. Kolay ve pratik bir kullanımı vardır.


  Hayatın Eğlencesini Görün

  Gün içinde vaktinizi en verimli ve eğlenceli şekilde değerlendirmek için bu kulaklığı kullanıp müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Özellikle müziklerinizi oynatma, duraklatma ve atlama gibi işlevleri kısa sürede yapabilirsiniz.  Keyif Aldırır

  Ergonomik ve hafif bir yapıda tasarlanmıştır. Her aktivitelerde kullanılabilir. İsteyenler spor yaparken isteyenler yolculuk esnasında isteyenler de iş yaparken rahat bir şekilde kulaklıkla müziklerini dinleyebilir. Müziklerini dinlerken ortamda var olan gereksiz sesleri hiçbir koşulda duymamış olursunuz.


  Yaşamınıza Tanıklık Eder

  Bu kulaklık ile telefon görüşmelerini de günlük olarak rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gelen aramaları ve çağrıları cevaplama ya da sonlandırma işlemini en iyi şekilde yapabilmeniz mümkündür.


  Bozulmaktan Kaçınır

  Kablo düzenleyici bandı vardır. Bu bant sayesinde kulaklığınızı düzenli bir şekilde ister cebinizde ister de çantanızda taşıyabilirsiniz. Oldukça hafiftir. Hiçbir koşulda ağırlık yapmaz. Kablosu da çok dayanıklıdır. Bozulmalar meydana gelmez. Gönül rahatlığı ile bu ürünü seneler boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Müziklerinizi en yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.